13. října 2011, Praha, Vícejazyčná

Koučink a leadership v turbulentních dobách

Jste připraveni na změnu? Maximalizujte svůj potenciál!

Speakers English version

ON-LINE účast

Účastněte se 7. mezinárodní konference o koučinku - Coaching and Leadership in Turbulents Time ON-LINE.

Poprvé v historii máte možnost sledovat zakladatele koučinku na 7. mezinárodní konferenci o koučinku formou on-line přenosu. Nastavili jsme pro vás jedinečnou příležitost za velmi zvýhodněných podmínek zalogovat se přímo v den konání konference přes vaše PC a získat nové informace z oblasti koučinku a leadershipu. Konferenci tak budete sledovat s dalšími stovkami lidí po celém světě. Zaregistrujte se.

Pokud vás zajímají novinky od zakladatelů koučinku a nemůžete se zúčastnit osobně, zaregistrujte se. Před konferencí Vám budou zaslány materiály, které obdrží účastníci konference, internetová adresa a heslo, přes které se 13. října 2011 připojíte na live přenos. Registrace.

Koučink Centrum podporuje vzdělávání a rozvoj studentů VŠ, SŠ a zaměstnanců neziskových organizací v rámci své divize SPP DUO. V rámci podpory sponzoruje s dalšími společnostmi on-line přenos 7. mezinárodní konference o koučinku výše uvedeným institucím zdarma. Pokud jste student, zaměstnanec nebo pracovník v neziskovém sektoru registrujte se níže.

Před konferencí Vám bude zaslána unikátní internetová adresa, na které můžete shlédnout celý on-line přenos.

Těšíme se na setkání s Vámi přes obrazovku. Tým Koučink Centra a partnerů

 

Garanti konference

Koučink Centrum Performance Consultants Rosinski and company Kriegel Erickson college

Partner

Eurovia AUTOHASE

Partneři

Profesia Registr koučů ČR Educity Fond duo Management Press Principal Coaching The Prague Post Moderni rizeni HRM PFM Business and Professional Women KRAJÍČEK & ASSOCIATES Hravé učení - Zábavnéučení.cz OHK Olomouc Asociace institucí vzdělávání dospělých ČR Nadace VIA